Papier do termotransferu na białe koszulki, SITA153, format A4 Zobacz większe

Papier do termotransferu na białe koszulki, SITA153, format A4

Nowy produkt

3,02 zł brutto


2,45 zł netto

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

      Papier SITA 153 jest przeznaczony do wykonywania nadruków na koszulkach bawełnianych, siatkach bawełnianych maskotkach reklamowych i innych. Może być stosowany w drukarkach laserowych kolorowych z niską temperaturą utrwalania. Najlepiej sprawdza się na materiałach białych lub jasnych kolorach.

Pełna paczka zawiera 100 arkuszy papieru Sita 153.

Jak wykonać nadruk? 
Papier do termotransferu SITA 153 należy załadować do drukarki w taki sposób aby zadrukowana była odpowiednia strona papieru. Strona drukowa nie posiada żadnych oznaczeń, jest biała i w ten sposób ją rozpoznajemy.

USTAWIENIA DRUKARKI 
Zalecaną przez firmę SITA WUJA TOMA drukarką do termotransferu jest OKI C610 ale wykonując próby można używać innych marek i modeli. Próby polegają na testowym przedruku z wybraniem w sterowniku drukarki medium o jak najmniejszej gramaturze np.: papier cienki, papier standard itp. itd. Kolejnym krokiem jest sprawdzenie czy grafika nie rozmazuje się na kartce, przecierając palcem po grafice łatwo to sprawdzić. Jeśli grafika się rozmazuje znaczy, że należy wybrać grubsze medium i zrobić kolejny przedruk testowy ze sprawdzeniem na rozmazywanie. 
Druk na papierze SITA 153 wykonujemy zawsze w lustrzanym odbiciu.

Ustawienia prasy transferowej 
Temperatura 180-200 stopni, czas 20sekund, docisk duży dostosowany do grubości i struktury podłoża. Po otwarciu prasy należy odczekać 3-4 sekundy a następnie oderwać papier od koszulki podrywając któryś z narożników i jednostajnym, spokojnym, nieprzerwanym ruchem zerwać papier Jeśli nie zerwiemy papieru we właściwym czasie i zostanie na koszulce, należy jeszcze raz wykonać wgrzew i spróbować ponownie.

PRANIE 
Nadruki z papieru SITA 153 pierze się do 40stopni, na lewej stronie. Odporność na pranie to 10-15 prań.

Produkty powiązane

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: